W tygodniach od 11 do 29 grudnia na antenie Radia Oko na 88’5 FM o godz. 12.20 prezentujemy grupę POWER PLAY. Od poniedziałku do piątku emitowane będą losowe utwory. Jeżeli nie masz tej płyty w swojej kolekcji możesz ją zgarnąć z naszej anteny. Zastanawiasz się co trzeba zrobić?
Zasady konkursu:
OPCJA NR.1

1. Polub profil (www.facebook.com/radiooko),

2. Zadanie konkursowe: dodaj komentarz na dole,

3. Deadline: 29.12 (piątek), godz. 12:20,

4. Spośród Waszych polubień i komentarzy wylosujemy jedną osobę, która zostanie nagrodzona płytą POWER PLAY. Zwycięzca zostanie powiadomiony w komentarzu.

OPCJA NR.2

1.  Wystarczy wysłać SMS na numer 72601 o treści oko. disco + nazwę wykonawcy którego prezentujemy w danym tygodniu. To wszystko.

2. Deadline: 29.12 (piątek), godz. 12:20,

3. Spośród nadesłanych wiadomości wylosujemy jedną osobę, która zostanie nagrodzona płytą POWER PLAY. Zwycięzca zostanie powiadomiony SMS-em.

Płyta: Power Play

1. Skok w bok
2. Pewna historia
3. Na zawsze
4. Banan
5. Masz branie
6. Wole Ole
7. Gwiazda z nieba
8. Kochaj mnie
9. Zawsze coś (Oj tam oj tam)
10. Powiedz że chcesz
11. Chce się zyć
12. Zakręcona
13. Bez Ciebie
14. Całuj tylko mnie
15. Hana Hana
16.Wołam Eooo
17.Milionem gwiazd
18.Nie bo nie
19.90 KM 

Początki grupy Power Play to rok 2001. Zespół powstał z inicjatywy lidera – Sylwestra Gazdy.
Skład zespołu to: Sylwek – wokal, Marcin „ketchup” – gitara, Karol „czaruś” – perkusja.
Znani z ognistego temperamentu i niezwykłej przebojowości, z natury nie lubią robić wokół siebie dużego szumu, ale gdy tylko pojawią się na
scenie, potrafią zaczarować ludzi tak, że nogi same rwą się do tańca. Jak sami mówią o sobie: „Cieszymy się, że muzyka którą tworzymy
potrafi bawić sprawiając, że na twarzy wielu osób pojawia się uśmiech”. Żywe instrumenty towarzyszące im podczas koncertów sprawiają, że muzyka w ich wykonaniu to niepowtarzalny styl, doskonałość dźwięku i nowoczesnych brzmień, a każda impreza z udziałem POWER PLAY to niesamowite przeżycie i gwarancja dobrej zabawy, która na długo pozostanie w pamięci :)))
Największe hity zespołu to „Zawsze coś (oj tam oj tam)”, „Skok w bok”, „Kochaj mnie”, „Co ma być to będzie”, „NajPiękne” i wiele innych…
Od roku 2009 zespół tworzy muzykę autorską. Wydanych zostało 5 albumów i 2 single. Powstały również wideoklipy, które emitowane są w stacjach ogólnopolskich oraz cieszą sie ogromną popularnością w internecie.
Grupa ma na swoim koncie setki zagranych koncertów. Podczas występów rozdawane są płyty zawierające największe hity zespołu.

Info: power-play.pl